Koszulki bawełniane

Koszulki są wykonane z wysokiej jakości bawełny (czesanej lub ring-spun). Nadruki na tych koszulkach wykonane są metodą DTG, która oddaje wszystko co najlepsze w kolorowych projektach. Przejścia tonalne, intensywne kolory i szczegółowość to jest to na czym nam najbardziej zależy. Dodatkowo wysoka trwałość nadruku to nasze priorytety.

Koszulki i akcesoria poliestrowe

Nadruki na koszulkach poliestrowych (cotton touch), torbach i plecakach wykonane są metodą termosublimacji. Ta metoda charakteryzuje się wtapianiem nadruku w materiał, co daje niewyczuwalną w dotyku fakturę wzoru. Termosublimacja sprawia, że kolory są intensywne a nadruk bardzo trwały. Po prostu jest niezawodny w szczegółowych projektach.

O NAS

Przybytek Form Wyrazu to miejsce gdzie projektujemy unikalne nadruki na odzież. Inspirację czerpiemy ze sztuki Barokowej i Romantycznej, gdzie łączymy je z surrealistyczną geometrią rodem z marzeń sennych. Każdy projekt ma swoją historię, a motywy użyte do jej stworzenia nie są tam przypadkowo.

NASZE KOSZULKI WYKONANE SĄ

Z NAJLEPSZEJ BAWEŁNY

Pracujemy na  koszulkach w uszytych z bawełny Ring-Spun lub bawełny półczesanej. W przeciwieństwie do zwykłej bawełny Open End lub Regular Cotton, bawełna czesana (Ring-Spun) jest wytrzymała, gładka (nie wystają włókna), posiada właściwości niekurczliwe oraz nadruk zrobiony na takiej tkaninie jest gładki. Taka bawełna jest droższa, ale jakość jest naprawdę doskonała. Warto po za samą gramaturą zwracać uwagę na bawełnę z której została uszyta koszulka.